Britney a Demi v X-FACTORU!

15. května 2012 v 17:09 | Marci |  Stars
Nová série amerického X-Factoru přitáhne nejspíš k televizi rekordní počet diváků ...
Proč? Kvůli porotě! Usednou v ní totiž kromě již osvědčené dvojice Simon Cowell + LA Reid ještě dvě sexy zpěvačky a idoly statisíců teenagerovských srdcí, Britney Spears a Demi Lovato.

O angažování Britney se mluvilo už několik měsíců dopředu. Minulý týden pak prolétla médii zpráva o tom, že Britney podepsala smlouvu na 30 milionů dolarů. Zprávy se však nepotvrdily a před pár dny dokonce agentury přišly se zprávou, že Britney se show možná nezúčastní.Nakonec ale vše dobře dopadlo a Simon si může mnout ruce. Všichni teď budou o "jeho show" mluvit a navíc bude v porotě sedět vedle velké krasavice. Tedy pardon, hned vedle dvou krasavic. Druhé a snad ještě větší překvapení včera totiž přišlo, když se zjistilo, že čtvrtou porotkyní bude mladá zpěvačka Demi Lovato!

Poté, co po loňské sérii odešla z poroty dvojice Nicole Scherzinger a Paula Abdul, které byly prý podle Simona "až moc hodné", přichází dvojice zpěvaček, které si asi nikdo jako příliš přísné představit neumí. No, uvidíme jak jim to půjde.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama